SCIO Hakkında

SCIO (Scientific Consciousness Interface Operation) bir elektrofizyolojik biofeedback cihazıdır...

DETAYLI BİLGİ

  EDUCTOR-Scio

EDUCTOR-Scio ™: Biofeedback/biorezonans Cihazlarında Yeni Jenerasyon

Enerji tıbbı alanında inovatif ürünleri kullanıcılara sunmaya devam ediyoruz:
Yeni EDUCTOR-Scio EPR biofeedback sistemi

Günümüz biorezonans teknolojisinde en son aşama olan EDUCTOR-Scio ile QXCI ve SCIO ailesi daha da büyüyor!

SCIO ile EDUCTOR-Scio arasındaki en önemli fark Eductor'un üzerindeki LED ekrandır. Scio'da cihazın fiziksel olarak frekans verdiğinin anlaşılmasını sağlayan ön yüzdeki kırmızı ışıklar yerine EDUCTOR-Scio'da bulunan ekranda cihazın Kalibrasyon, Test ve Çalışma durumlarından hangisinin gerçekleştiğine dair bir görsel bulunmaktadır.

Özellikle cihazın yenilenen dış görünümü, yuvarlak hatları ve üstündeki ekranla son teknolojiye uygun bir imaja sahip olmasını sağlamıştır..
Scio'nun üzerinde bulunan test plakası, EDUCTOR-Scio'nun yeni tasarımında cihaza USB girişinden bağlanarak yerini LED ekrana bırakmıştır.


Cihaz Spesifikasyonları:

EDUCTOR-Scio Biofeedback Sistemi cihaz kutusu, baş ve bilek bantları, yazılım ve kullanma kılavuzundan oluşur. Cihaz dayanıklı metal bir kutu içine yerleştirilmiş; frekans alışverişini sağlamak üzere üstünde lazerle işlenmiş bir test levhası bulunuyor. Elektrosensörlerin el ve ayak bilekleri ile baş üzerine özel yerleşimi için tasarlanmış bantları yıkanabilir malzemeden üretilmiş. Cihaz kutusunun üstündeki LCD dokunmatik ekran ve çeşitli aksesuarların kullanımına olanak tanıyan üç çıkış - bir giriş bağlantısı ile zengin kullanım seçenekleri bulunuyor. Cihaz elektriği USB üzerinden bilgisayarınızdan alıyor.