SCIO Hakkında

SCIO (Scientific Consciousness Interface Operation) bir elektrofizyolojik biofeedback cihazıdır...

DETAYLI BİLGİ

  SCIO Nedir?

SCIO bir elektrofizyolojik biofeedback cihazıdır. Biofeedback prensibi, fizyolojik cevabın ölçümü ve bunun kişiye geri verilmesi esasına dayanır.
 
SCIO cihazı, biofeedback, stres azaltma, Rife frekansları, homeopati, elektro-akupunktur ve kuantum fiziğinin harmanlandığı çok hassas bir biofeedback stres azaltma sistemidir.
 
Bu stres azaltıcı biofeedback cihazı, insanlığın ilaca bağımlı yaşamlardan ve saldırgan cerrahi girişimlerden kurtulması için attığı büyük bir adımdır.

SCIO vücudun hassas enerji düzeylerini hem ölçümleyen hem de dengeleyen kompüterize bir enerji tıbbı sistemidir. Amaç, stresi tespit etmek ve azaltmaktır.

SCIO teknolojisi, 12.000 farklı frekans bilgisi ile bütün vücut sistemini üç boyutlu bir mekanda ölçmekte, analiz etmekte ve dengeleyecek şekilde frekans terapisi yapabilmektedir.

Prof. Dr. William Bill Nelson’ın uzun yıllar üzerinde çalışarak tasarlayıp geliştirdiği SCIO sistemi, hastanın bilinçaltındaki bioenerjik bilgileri elde eden, zihinsel, fiziksel, duygusal ve ruhsal seviyelerinin eksiksiz analizini bilgisayar yazılımı aracılığıyla yapan bir non-invaziv (kansız) sistemdir.

SCIO, stresin teshis ve kontrolünü amaçlar; fiziksel, duygusal, zihinsel ve ruhsal açıdan sağlığınızın olabilecek en üst düzey şartlarını yakalamanızı sağlar.

Biofeedback (biyolojik geri bildirim) ve biorezonansı bir araya getiren SCIO sistemi, bedenin kendini iyileştirme kapasitesini uyararak tamamen doğal yöntemlerle harekete geçirir. SCIO’nun çalıştığı Biofeedback prensibi, fizyolojik cevabın ölçümü ve bunun kişiye geri verilmesi esasına dayanır.