Dr. H. Gökhan Şentürk

Homeopati ve biorezonans konularında uzmanlaşan Dr. Gökhan Şentürk, 2009 yılından bu yana özel muayenehanesinde bütüncül tıp yaklaşımı uygulayan bir tıp doktorudur.

2010 yılından bu yana Scio International S.r.l. (Romanya) firmasının Türkiye temsilcisi olarak Scio ve Eductor cihazlarının satış, pazarlama ve eğitimini yürütmektedir.

Ankara Deneme Lisesi mezunu olan Dr. Gökhan Şentürk, İstanbul Tıp Fakültesinden mezun olduktan sonra, 1987-1988 yılları arasında Antakya'da mecburi hizmetini yaptı; 1990-1998 yılları arasında SSK Göztepe Hastanesinin Beyin Cerrahi ve Koroner Yoğun Bakım ünitelerinde çalıştı. 1996-1998 yılları arasında İ.Ü.DETAM master programına katıldı ve serbest oksijen radikalleri üzerine çalışma yaptı. Türkcell’de edindiği İşyeri hekimliği ve Koç Allianz'da edindiği sağlık sigortası hekimliği tecrübesinden sonra ilaç sektörüne geçerek Eczacıbaşı-Baxter'de Anestezi, Yoğun Bakım, Onkoloji ve Nutrisyon alanlarında medikal müdür olarak çalıştı, pek çok ilaç firmasına medikal eğitimler verdi. 2009 yılından bu yana özel muayenehanesinde hastalarını tedavi etmektedir.

Dr. Gökhan Şentürk, homeopati ile 1997 yılında Almanya'da tanıştı. Bu konudaki yayınları takip ederken bir yandan da Atina'da çalışan bir homeopattan özel dersler aldı. 2004-2007 yılları arasında Vithoulkas International Homeopathic Academy'de klasik homeopati eğitimi aldı. 2005 yılında Yeditepe üniversitesinde Bilinçli Hipnoz eğitimi alan Dr. Gökhan Şentürk, 2010-2011 yıllarında Psikoterapi Enstitüsünde Dr. Tahir Özakkaş tarafından verilen Bütüncül Psikoterapi eğitimlerine katıldı. Romanya'daki Victor Babesh Tıp ve Eczacılık Fakültesi tarafından düzenlenen SCIO Kuantum Biofeedback Terapisi sertifika programını tamamlamıştır.

İrem Şentürk

Liseyi Alman Lisesinde, üniversiteyi İTÜ Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Bölümünde okuyan İrem Şentürk, Tıp Elektroniği branşından mezun oldu. Önce elektronik, sonra ilaç sektöründe operasyonel alanlarda uzun yıllar üst düzey yöneticilik yaptı.

2003 yılında homeopati ile 2010 yılında SCIO Kuantum Biofeedback cihazı ile tanıştı.

Kurumsal hayatı bıraktıktan sonra tüm zamanını SCIO cihazı ile yaptığı çalışmalara ayırdı; SCIO ile stres danışmanlığının yanı sıra, cihazın satışı, tanıtımı, eğitimleri ve teknik desteğine yoğunlaştı.

İstanbul, İzmir ve Hindistan'da homeopati eğitimleri organize etti, Hintli, Amerikalı ve Slovak homeopati hocalarının eğitimlerinde tercümanlık yaparak bilginin yayılmasına hizmet etti.

2013 yılında Viktor Babeş Üniversitesi'nde düzenlenen Elektronöroanatomi, Elektrofizyoloji, Biorezonans ve SCIO lisansüstü sertifika programını başarıyla tamamladı.

Biorezonans eğitiminin yanısıra Reiki, Akaşik Kayıtların Okunması, Access The Bars, Imei Qigong, Theta Healing, ODM, NLP Practitioner, Regresyon Uzmanlığı, Touch for Health eğitimlerine katıldı.

Hem eğitim ve uygulama etkinliğini artırmak için, hem de kişisel gelişimi için eğitimlere katılmaya devam ediyor.

Yurtdışında pek çok SCIO seminerine gerek öğrenci, gerek eğitmen olarak katıldı.

Türkiye'de verdiği temel ve ileri düzey eğitimlerle pek çok SCIO kullanıcısı yetiştirdi.

Dr. Natalia Kartashova

1974 doğumlu nöroloji uzmanı olan Dr.Natalia Kartashova 2004 yılında inmeli hastalarda antioksidan stres ve patogenez sonuçlarına ilişkin yaptığı çalışmadan sonra 2004-2008 yılları arasında patoloji laboratuvarında çalıştı ve ince elektromanyetik alanların sağlık üzerindeki etkilerini araştırmıştır.

Yayınlanmış bir çok bilimsel yayını bulunmaktadır. 2008 yılından bu yana Moskova’da Geleneksel Çin Tıbbını da uygulayan bir nörolog olarak Clinical and Scientific Institıtute’ de çalışmaktadır.

Modern tıp ile biorezonans, homeopati, akupunktur, TCM ve SCIO quantum biofeedback çalışmalarını birleştiren Dr.Natalia Kartashova hastalarını tedavide izlediği bütüncül yolu eğitimlerinde bizlerle paylaşmaktadır.

Anita Groenendijk

Anita Groenendijk , 1987 yılında, Hollanda Wageningen Universitesi’nde iş sağlığı konusunda yüksek lisans yaptı. Ses dialoğu ve Aura-Şakra okuması ve şifalanması konusunda eğitim verdi.

1993 yılında SRN’den (Hollanda Reenkarnasyon terapisi okulu) mezun oldu ve sonrasında geçmiş yaşam regresyon uzmanlığı ve başka enerji çalışmaları ile ilgili bir çok atölye çalışmasına katıldı.

1999 ve 2014 yılların arasnda, kinesiyoloji konusunda aralıksız eğitim vermeye devam etti ve 2001 senesinde beri Sağlık Kinesiyolojisi (Touch For Health) eğitmenliği yapmaktadır.

2000 senesinden itibaren regresyon uzmanlığı konusunda tam zamanlı çalıştığı özel ofisini 1993’de açmıştır. Çabuk ve kalıcı sonuçları bulunan, regresyonun en etkili yönleri ile kinesiyolojiyi birleştiren Bedenbilğeliği Regresyon Tekniğini geliştirmiştir. Bu tekniği danışanlarına uyguladığı gibi, çeşitli okullarda ders de vermektedir.

Dr. Bilge Hasanusta

SCIO Quantum Biofeedback cihazının pek çok terapi seçeneğinden biri olan Aura Scan bize enerji blokajları, stres altındaki organ sistemleri, duygusal ve zihinsel blokaj alanları hakkında bilgi verir ve dengeleyici frekanslarla kişiye yardım etmemizi sağlar.

Bu eğitimde Dr.Bilge Hasanusta aldığı bir çok eğitimi kendi deneyimleriyle birleştirerek SCIO ekranlarında gördüğümüz aura görsellerini nasıl yorumlayabileceğimizi anlatıyor.

Bu sitede kullanılan fotoğraf ve belgeler orijinal olup tüm hakları Homeopati-İstanbul’a aittir. İzinsiz kullanılamaz. Kullanıldığı takdirde yasal işlem başlatılacaktır.

İletişim
BİZİ TAKİP EDİN

Hassas Dokunuşlar, Mükemmel Sonuçlar

İletişim