Firmamız

Firmamız 2010 yılından itibaren SCIO International Srl. firmasının Türkiye Distribütörü olarak SCIO Quantum Biofeedback cihazlarının Türkiye’ de tanıtım pazarlama, satış, teknik servis hizmetlerini vermektedir.


Device

SCIO Quantum Biofeedback ailesi dahilindeki cihazların kullanımını yaygınlaştırmak ve kullanıcıların etkinliğini arttırmak için eğitim seminerleri organize etmekteyiz.


SCIO ailesinden bir cihaz satın alan kişilerin eğitim süreci üç günlük cihaz temel eğitimi ile başlamaktadır. Bu eğitimden sonra SCIO cihazı kullanıcılarının, kullanım ve ilgi alanlarına göre katılabileceği ileri düzey eğitimler bulunmaktadır.


Çeşitli kongre ve etkinliklerde stantlarımızla tanıtım faaliyetlerinde bulunmakta, SCIO International Srl. firmasının yurtdışı eğitim organizasyonlarında konuşmacı olarak yer almaktayız.


İstanbul Natürel Beden, Zihin ve Ruh Sağlığı Festivali, Ankara Uyanış Festivali, Beyinden Bilince Yolculuk Festivali, WFAS Akupunktur Kongresi, Romanya, İtalya, Arjantin ve Polonya'da gerçekleşen SCIO Konferansları bu etkinliklere örnek olarak verilebilir.

SCIO, SCIO Pro ve SCIO Theta Quantum Biofeedback

Cihazlarının Türkiye Yetkili Satıcısıyız

Bu sitede kullanılan fotoğraf ve belgeler orijinal olup tüm hakları Homeopati-İstanbul’a aittir. İzinsiz kullanılamaz. Kullanıldığı takdirde yasal işlem başlatılacaktır.

İletişim
BİZİ TAKİP EDİN

Hassas Dokunuşlar, Mükemmel Sonuçlar

İletişim