İrem Şentürk

Device

Liseyi Alman Lisesinde, üniversiteyi İTÜ Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Bölümünde okuyan İrem Şentürk, Tıp Elektroniği branşından mezun oldu. Önce elektronik, sonra ilaç sektöründe operasyonel alanlarda uzun yıllar üst düzey yöneticilik yaptı. 2003 yılında homeopati ile 2010 yılında SCIO Kuantum Biofeedback cihazı ile tanıştı.

Kurumsal hayatı bıraktıktan sonra tüm zamanını SCIO cihazı ile yaptığı çalışmalara ayırdı; SCIO ile stres danışmanlığının yanı sıra, cihazın satışı, tanıtımı, eğitimleri ve teknik desteğine yoğunlaştı.

İstanbul, İzmir ve Hindistan'da homeopati eğitimleri organize etti, Hintli, Amerikalı ve Slovak homeopati hocalarının eğitimlerinde tercümanlık yaparak bilginin yayılmasına hizmet etti.

2013 yılında Viktor Babeş Üniversitesi'nde düzenlenen Elektronöroanatomi, Elektrofizyoloji, Biorezonans ve SCIO lisansüstü sertifika programını başarıyla tamamladı.

Biorezonans eğitiminin yanısıra Reiki, Akaşik Kayıtların Okunması, Access The Bars, Imei Qigong, Theta Healing, ODM, NLP Practitioner, Regresyon Uzmanlığı, Touch for Health eğitimlerine katıldı.

Hem eğitim ve uygulama etkinliğini artırmak için, hem de kişisel gelişimi için eğitimlere katılmaya devam ediyor.

Yurtdışında pek çok SCIO seminerine gerek öğrenci, gerek eğitmen olarak katıldı.

Türkiye'de verdiği temel ve ileri düzey eğitimlerle pek çok SCIO kullanıcısı yetiştirdi.