Dr. H. Gökhan Şentürk

Device

Homeopati ve biorezonans konularında uzmanlaşan Dr. Gökhan Şentürk, 2009 yılından bu yana özel muayenehanesinde bütüncül tıp yaklaşımı uygulayan bir tıp doktorudur.

2010 yılından bu yana Scio International S.r.l. (Romanya) firmasının Türkiye temsilcisi olarak Scio ve Eductor cihazlarının satış, pazarlama ve eğitimini yürütmektedir.

Ankara Deneme Lisesi mezunu olan Dr. Gökhan Şentürk, İstanbul Tıp Fakültesinden mezun olduktan sonra, 1987-1988 yılları arasında Antakya'da mecburi hizmetini yaptı; 1990-1998 yılları arasında SSK Göztepe Hastanesinin Beyin Cerrahi ve Koroner Yoğun Bakım ünitelerinde çalıştı. 1996-1998 yılları arasında İ.Ü.DETAM master programına katıldı ve serbest oksijen radikalleri üzerine çalışma yaptı. Türkcell’de edindiği İşyeri hekimliği ve Koç Allianz'da edindiği sağlık sigortası hekimliği tecrübesinden sonra ilaç sektörüne geçerek Eczacıbaşı-Baxter'de Anestezi, Yoğun Bakım, Onkoloji ve Nutrisyon alanlarında medikal müdür olarak çalıştı, pek çok ilaç firmasına medikal eğitimler verdi. 2009 yılından bu yana özel muayenehanesinde hastalarını tedavi etmektedir.

Device

Dr. Gökhan Şentürk, homeopati ile 1997 yılında Almanya'da tanıştı. Bu konudaki yayınları takip ederken bir yandan da Atina'da çalışan bir homeopattan özel dersler aldı. 2004-2007 yılları arasında Vithoulkas International Homeopathic Academy'de klasik homeopati eğitimi aldı. 2005 yılında Yeditepe üniversitesinde Bilinçli Hipnoz eğitimi alan Dr. Gökhan Şentürk, 2010-2011 yıllarında Psikoterapi Enstitüsünde Dr. Tahir Özakkaş tarafından verilen Bütüncül Psikoterapi eğitimlerine katıldı. Romanya'daki Victor Babesh Tıp ve Eczacılık Fakültesi tarafından düzenlenen SCIO Kuantum Biofeedback Terapisi sertifika programını tamamlamıştır.